Studio

RysTom

KONTAKT ZE MNĄ >

Copyright  2022 RysTom Studio - biuro@rystom.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone

Strony www

Projektujemy,  responsywne strony internetowe (tzw. RWD) z wbudowanym systemem CMS, który pozwala na m.in. samodzielne aktualizowanie galerii fotografii, blogów oraz artykułów z wiadomościami.  Unikamy stosowania szablonów. 
Usługę wykonujemy tanio, szybko i zawsze zgodnie z zaleceniami klienta, który na bieżąco może monitorować postępy prac oraz sugerować zmiany lub poprawki jeszcze przed zakończeniem projektu.
Poniżej możesz szczegółowo zapoznać się z wybranymi funkcjami naszych stron internetowych. 

Strony responsywne

RWD

Strony responsywne (RWD - Responsive Web Design) tzn. takie, które automatycznie rozpoznają na jakim urządzeniu są wyświetlane i elastycznie dostosowują wielkość trzcionki oraz rozmiary grafiki, fotografii i przycisków nawigacyjnych do danego urządzenia. Strony responsywne są premiowane i wyświetlane na wyższych pozycjach wyszukiwarki Google niż te, które nie są dostosowane do urządzeń mobilnych.

Panel administracyjny

CMS

Nasze strony  www mają wbudowany tzw. System Zarządzania Treścią (CMS - Content Management System), który umożliwia edytowanie istniejących oraz wprowadzanie nowych  informacji przez upoważnioną osobę z dowolnego komputera za pośrednictwem specjalnego panelu administratora otwieranego w przeglądarce internetowej. Można dodawać teksty, zdjęcia, filmy, artykuły w blogu, itd.

Skrzynki

pocztowe

Po wykupieniu domeny i opublikowaniu na niej nowej strony internetowej z adresem np. www.mojafirma.pl, możesz w bardzo łatwy sposób utworzyć na tej samej domenie dowolną ilość skrzynek pocztowych z adresem promującym nazwę twojej firmy np. biuro@mojafirma.pl,  itp. Hosting skrzynek jest darmowy i można się do nich logować przez: przeglądarkę internetową, Outlook, Gmail lub Thunderbird.

Domena

i hosting

Nie musisz szukać dostawcy domeny i ponosić dodatkowych opłat za hosting. Wszystko załatwisz za naszym pośrednictwem wykupując pakiet Premium, uzyskując przy tym bardzo atrakcyjną ofertę. Masz bardzo szeroki wybór domen, w tym: .pl, .com.pl, .net.pl, .biz.pl, .info.pl oraz wymagające dodatkowej opłaty .eu, .com, .net, .biz, .net, .info. Można też podłączyć pod nową stronę domenę od innego dostawcy.

Pozycjonowanie

SEO

Wyszukiwarka Google analizuje wszystkie strony pod kątem ich jakości oraz struktury. Istnieje kilkadziesiąt elementów w ramach każdej witryny na które roboty zwracają uwagę. Pamiętając o tym, już na etapie projektowania umieszczamy wszystkie te elementy w strukturze twojej witryny, co powinno poprawić jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Można je oczywiście później modyfikować i zmieniać w zależności od potrzeb lub zmiany charakteru witryny.

Wsparcie

techniczne

Po opublikowaniu, każda strona internetowa powinna być na bieżąco aktualizowana oraz co pewien czas odświeżana i wzbogacana o nowe elementy. W ten sposób zawsze będzie ciekawa i atrakcyjna dla każdego internauty. Możemy oczywiście tego rodzaju usługi wykonywać dla ciebie w sposób ciągły (24 godziny na dobę) lub cykliczny (np. raz na tydzień lub miesiąc), lub przeszkolić upoważnioną przez ciebie osobę.

Moje doświadczenie.

Twój zysk!

► doradzę jak dopasować funkcje strony www do charakteru biznesu,

► pomogę łatwo i szybko wybrać nazwę oraz zarejestrować domenę,

► pierwszy rok opłaty za domenę i hosting gratis,

► bieżące konsultacje, w miarę postępu prac nad projektem strony,

► dodatkowa grafika (np. logo) lub fotografie w promocji lub gratis.

Rozpocznijmy

współpracę

Zapraszam do nawiązania kontaktu przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktowego

KONTAKT ZE MNĄ >

Proces współpracy

1.

Nawiązanie kontaktu na bezpośrednim spotkaniu, telefonicznie lub przez internet. Wstępne warunki współpracy 

2.

Konsultacje: ustalenie podstawowych funkcji, struktury organizacyjnej oraz grafiki i kolorystki strony www

3.

Wykonanie projektu strony www, wprowadzenie ewentualnych poprawek,  ustalenie i rejestracja domeny www

4.

Finalizacja projektu, końcowa wycena oraz publikacja strony www, założenie skrzynek pocztowych na własnej domenie