Studio

RysTom

KONTAKT ZE MNĄ >

Copyright  2022 RysTom Studio - biuro@rystom.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone

Grafika komputerowa

Studio RysTom oferuje szeroką gamę usług w zakresie grafiki komputerowej i prezentacji multimedialnych, ale też redagowania i przepisywania tekstów oraz tworzenia arkuszy kalkulacyjnych i wykresów w MS Excel.

W trybie ekspresowym  rozpoznamy tekst (w języku polskim, angielskim, francuskim, włoskim) z faksu, skanu, zdjęcia czy pliku pdf i zapiszemy go w edytorze tekstu (np. MS Word). Konwertujemy też różnego rodzaju grafikę do wymaganego formatu i rozmiaru.

Poniżej możesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Projektowanie

logo

Masz już firmę, ale nie masz jeszcze pomysłu, jak ją wyróżnić oraz promować jakimś charakterystycznym znakiem firmowym (tzw. logo). Przygotujemy dla ciebie kilka indywidualnych propozycji z motywem przewodnim podkreślających charakter twojej firmy. Po zatwierdzeniu wersji finalnej, otrzymasz plik w dowolnym formacie graficznym (jpg, tif, png, pdf, itp.) i w dowolnej rozdzielczości, który umożliwi umieszczenie logo na wizytówkach, banerach, papierze firmowym, gadżetach reklamowych itp.

Projektowanie

wizytówek i banerów

Istnienie wiele programów z gotowymi szablonami, które umożliwiają samodzielne projektowanie wizytówek i banerów reklamowych. Możesz więc zrobić to osobiście, ale lepiej zaoszczędzić trochę czasu i mieć jednocześnie nieszablonowe wizytówki, lub banery reklamowe - skorzystaj więc z naszego wsparcia.

Wykonamy dla ciebie kilka unikalnych projektów, z których wybierzesz wersję najbardziej odpowiadającą twoim oczekiwaniom, zarówno pod względem grafiki, jaki i kolorystyki oraz kroju czcionki. 

Grafika wektorowa

w Corel Draw

Szkice, wykresy i schematy blokowe z wieloma szczegółami i opisami muszą być wykonane w bardzo dużej rozdzielczości, aby były czytelne na ekranie komputera lub  smartfona. Typowe formaty fotografii jpg i png nie zdają w tym przypadku egzaminu.

Najlepszym rozwiązaniem jest więc wykonanie całej grafiki w technice wektorowej (np. Corel Draw), a potem wyeksportowanie jej do formatu SVG lub innego pozwalającego na łatwe wklejanie ww. grafiki do dowolnego edytora tekstu (np. MS Word).

Prezentacje

w Power Point

Prezentacja multimedialna wykonana w Power Point to obecnie niezbędne oraz podstawowe narzędzie pracy każdego wykładowcy lub szkoleniowca,  który zamierza w ciekawy sposób pokazać firmę lub omówić dowolne zagadnienie, produkt, pomysł, procedurę postępowania  itp.

Wykonamy takie zlecenie w trybie ekspresowym, wzbogacając finalną prezentację o efektowne przejścia między slajdami oraz ciekawą animację wybranej grafiki.

Można też wyeksportować prezentację do formatu filmowego i umieścić ją na stronie internetowej.

Tworzenie, edycja i konwersja plików PDF

Informacje tekstowe i graficzne zapisane w formacie PDF, to bardzo dobre i powszechne rozwiązanie stosowane do przesyłania internetem różnego rodzaju publikacji, faktur, potwierdzeń, oświadczeń z podpisem itp.

Zdarzają się jednak sytuacje, że do otrzymanego pliku chciałbyś wprowadzić pewne zmiany lub korekty,  a standardowa wersja programu Adobe Acrobar Reader na to nie pozwala.

Nawiąż z nami kontakt. Wprowadzimy do twojego pliku niezbędne zmiany i korekty. Możemy też całą jego zawartość wyeksportować do edytora MS Word.

Inne

zlecenia

Jak zapewne zauważyłeś, nasze Studio oferuje bardzo szeroką gamę usług edytorskich i multimedialnych opartych na najnowszej technice komputerowej.

Mogą one być realizowane pojedynczo, ale możemy też wykonać dowolny, kompleksowy projekt multimedialny lub zredagować rozbudowane opracowanie analityczne, pracę magisterską, maturalną itp. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, wykonujemy też zlecenia związane z wykorzystaniem  arkusza kalkulacyjnego oraz wykresów wykonanych w MS Excel oraz tzw. zrzuty (zdjęcia) z monitora komputera.

Moje doświadczenie.

Twój zysk!

► realizacja zleceń wymagających użycia wyspecjalizowanych narzędzi graficznych lub multimedialnych,

► dostosowanie rozdzielczości, formatu i wielkości grafiki do środowiska gdzie będzie umieszczona (internet, prezentacja, dokument),

► rozpoznanie tekstu oraz konwersja do formatu umożliwiającego jego   edycję.

Rozpocznijmy

współpracę

Zapraszam do nawiązania kontaktu przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktowego

KONTAKT ZE MNĄ >

Proces współpracy

1.

Nawiązanie kontaktu na bezpośrednim spotkaniu, telefonicznie lub przez internet. Wstępne warunki współpracy. 

2.

Konsultacje: szczegółowe ustalenie zakresu prac, rodzaj i przeznaczenie grafiki,  prezentacji multimedialnej lub innego zlecenia.  

3.

Realizacja zlecenia: wstępny projekt grafiki lub prezentacji, ewentualne poprawki,  konwersja do odpowiedniego formatu.

4.

Finalizacja zlecenia, końcowa wycena oraz wydruk i archiwizacja materiału graficznego na nośniku cyfrowym.