Wprowadzenie nowej kryptowaluty - Bitcoin Cash.

W ciągu ostatnich kilku tygodni zmienność Bitcoin znacznie wzrosła na tle informacji o przyszłym rozdzieleniu podstawowej kryptowaluty. Kurs wahał się, wywołując ostrożne komentarze uczestników rynku. 1 sierpnia odbyło się rozdzielenie Bitcoin na dwie waluty, uwarunkowane koniecznością przyśpieszenia systemu Bitcoin-płatności. Twórcy zaproponowali nowe podejście - Segregated Witness (SegWit), które polega na tym, że informację można wyprowadzić z łańcucha blockchainów i przemieścić do oddzielnych plików. Pozwoli to zwolnić miejsce dla nowych operacji oraz zwiększyć ich szybkość.
Część ekspertów uważa, że SegWit to tylko tymczasowe rozwiązanie problemów. Poza tym SegWit zmniejszy wpływ minerów na rynek, ponieważ coraz mniej informacji będzie przepływać bezpośrednio przez nich.
Zostało znalezione kompromisowe rozwiązanie - SegWit2x, polegające na wyprowadzeniu informacji poza ramki blockchainu i podniesieniu ograniczenia do 2 MB. Po czym było ogłoszono o wprowadzeniu nowej kryptowaluty - Bitcoin Cash.

Nowa kryptowaluta Bitcoin Cash ma podobne charakterystyki ze zwykłym Bitcoinem, z jednym wyjątkiem: jej limit został zwiększony do 8 MB.
Eksperci Atlantic Global Asset Management nie biorą się prorokować sukces nowej kryptowalucie. Lecz już teraz staje się jasne, że w razie wsparcia dużych partnerów, Bitcoin Cash stanie się rewolucją w świecie Bitcoin.
Atlantic Global Asset Management będzie aktywnie śledził za rozwojem wydarzeń, żeby ocenić pewność Bitcoin Cash dla swoich partnerów.
Na koniec trzeba zauważyć, że nawet możliwe niepowodzenie Bitcoin Cash nie będzie w stanie całkowicie zniszczyć wspólnotę Bitcoin. W najbliższym czasie eksperci oczekują wahania i skoki kursu Bitcoin, a także Ethereum.
Uważnie śledzimy za rozwojem wydarzeń i będziemy przedstawiać Wam najnowsze informacje na ten temat.

Z najlepszymi życzeniami,
Atlantic Global Asset Management.

 

06 sierpnia 2017

<< POWRÓT

NAWIĄŻ KONTAKT

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Nie wiesz jak zacząć zarabiać w

Questra World

AGAM

Nawiąż kontakt !!! Pomogę ci.

Strony www - Video - Foto - Grafika komputerowa

Copyright  2017 RysTom Studio - biuro@rystom.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone

V I D E O

F O T O

Grafika komputerowa

Strony internetowe