AGAM wstrzymuje operacje finansowe

Kierownictwo AGAM podało informację, że w okresie 1 - 21 sierpnia 2017 roku, fundusz inwestycyjny wstrzymuje operacje i przechodzi na nieplanowany urlop w związku  ze zmianą kodu programowego w sieci bitcoin i zatrzymaniem pracy giełd bitcoinowych. Nadmieniono, że aktualnie  97% wszystkich środków pieniężnych, wykorzystywanych przez klientów Atlantic Global Asset Management , to kryptowaluty  Bitcoin i Ethereum.

 

W czasie stabilizacji sieci bitcoin w okresie od dnia  1 do 21 sierpnia 2017 roku klientom nie będzie naliczany zysk zgodnie z warunkami ich portfeli, ale dlatego, żeby nie naruszać warunków porozumienia spółki  Atlantic Global Asset Management i jej klientów, termin ważności wszystkich bez wyjątku portfeli zostanie przedłużony na okres, wynoszący 3 tygodnie.

 

Wszystkie operacje finansowe w zakresie wymiany wewnętrznej waluty między klientami będą  realizowane swobodnie  i bez ograniczeń. Zakup produktów  “Portfel inwestora” będzie realizowany w  zwykłym trybie. Wszystkie zakupione portfele zaczną działać po  zakupie, zaczynając od poniedziałku nowego tygodnia 21 sierpnia 2017 roku.

 

Przeczytaj pełen tekst informacji podajnej przez kierownictwo AGAM:

> AGAM idzie na nieplanowany urlop

 

 

 

04 sierpnia 2017

<< POWRÓT

NAWIĄŻ KONTAKT

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Nie wiesz jak zacząć zarabiać w

Questra World

AGAM

Nawiąż kontakt !!! Pomogę ci.

Strony www - Video - Foto - Grafika komputerowa

Copyright  2017 RysTom Studio - biuro@rystom.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone

V I D E O

F O T O

Grafika komputerowa

Strony internetowe