Wsparcie techniczne

 

Po opublikowaniu, każda strona internetowa powinna być na beżąco aktualizowana oraz co pewien czas odświeżana i wzbogacana o nowe elementy. W ten sposób zawsze będzie ciekawa i atrakcyjna dla każdego internauty.

 

Możemy oczywiście tego rodzaju usługi wykonywać dla ciebie w sposób ciągły (24 godziny na dobę) lub cykliczny (np. raz na tydzień lub miesiąc), ale możemy też przeszkolić upoważnioną przez ciebie osobę, która wykona wszystkie ww. czynności we własnym zakresie.

Pozycjonowanie w przeglądarce Google - SEO

 

Pozycja w twojej strony internetowej w rankingu sieciowym zależy głównie od jej zawartości.

 

Wyszukiwarka Google ciągle ocenia wszystkie strony pod kątem ich jakości oraz powiązania z poszczególnymi słowami kluczowymi, meta tytułami, nagłówkami itp. Istnieje kilkadziesiąt elementów w ramach każdej witryny na które roboty zwracają uwagę.

 

Pamiętając o tym, już na etapie projektowania umieszczamy wszystkie te elementy w strukturze twojej witryny, co powinno poprawić jej pozycję w wynikach wyszukiwania.  Można je oczywiście później modyfikować i zmieniać w zależności od potrzeb lub zmiany charaktery witryny.

Domena i hosting

 

Nie musisz szukać dostawcy domeny i wybierać jednego  z proponowanych przez niego pakietów oraz ponosić dodatkowych opłat za hosting.  Wszystko załatwisz za naszym pośrednictwem wykupując pakiet premium i uzyskując przy tym bardzo atrakcyjną ofertę. Masz bardzo szeroki wybór domen,  w tym: .pl, .com.pl, .net.pl, .biz.pl, .info.pl oraz wymagające dodatkowej opłaty .eu, .com, .net, .biz, .net, .info.

 

Jeżeli masz już wykupioną domenę u innego dostawcy, udzielimy ci technicznego wsparcia  przy podłączeniu lub przekierowaniu nowo stworzonej strony na tę domenę.

Skrzynki pocztowe

 

Po wykupieniu u nas własnej domeny i opublikowaniu na niej nowej strony internetowej z adresem np. www.mojafirma.pl, możesz w bardzo łatwy sposób utworzyć na tej samej domenie dowolną ilość skrzynek pocztowych z adresem promującym nazwę twojej firmy np. biuro@mojafirma.pl, kontakt@mojafirma.pl, prezes@mojafirma.pl  itp.

 

Hosting wszystkich skrzynek jest darmowy i można się do nich logować przez:

  • specjalny panel w przeglądarce internetowej

  • klienta poczty Outlook

  • skrzynkę pocztową w Gmail

  • Thunderbird

Panel administracyjny - CMS

 

Nasze strony internetowe mają wbudowany tzw. System Zarządzania Treścią – CMS (Content Management System), który umożliwia edytowanie istniejących oraz wprowadzanie nowych  informacji przez upoważnioną osobę z dowolnego komputera za pośrednictwem specjalnego panelu administratora otwieranego w  przeglądarce internetowej.

 

W bardzo prosty sposób i praktycznie na bieżąco możesz:

  • tworzyć i edytować teksty

  • dodawać / usuwać / zmieniać zdjęcia

  • redagować aktualności na stronie

  • i wiele więcej

Strony responsywne - RWD

 

W ostatnich latach gwałtownie wzrosła liczba użytkowników tabletów i smartfonów, którzy chętnie przeglądają strony internetowe. Okazuje się jednak, że czasami jest to utrudnione z uwagi na zbyt małą czcionkę oraz miniaturowe przyciski nawigacyjne.

Nie dotyczy to jednak stron responsywnych tzn. takich, które automatycznie rozpoznają na jakim urządzeniu są wyświetlane i  elastycznie dostosowują wielkość trzcionki oraz rozmiar grafiki, fotografii i przycisków nawigacyjnych do danego urządzenia.

Ponadto, strony responsywne są  premiowane i wyświetlane na wyższych pozycjach wyszukiwarki Google niż te, które nie są dostosowane do urządzeń mobilnych.

Projektujemy, tworzymy i budujemy responsywne strony internetowe (tzw. RWD) z wbudowanym systemem CMS, który pozwala na m.in. samodzielne aktualizowanie galerii fotografii, blogów oraz artykułów z wiadomościami. Zapewniamy ponadto pełen serwis oraz bieżące administrowanie gotowej już witryny, ale istnieje też możliwość przeszkolenia naszego klienta (nie posiadającego wiedzy informatycznej) w sprawnym posługiwaniu się kreatorem stron internetowych, co pozwoli mu w przyszłości samodzielnie ingerować w strukturę własnej strony internetowej.

 

Unikamy stosowania szablonów. Każda witryna jest unikalna zarówno pod względem grafiki, jak i kolorystyki, funkcjonalności oraz struktury organizacyjnej.

 

Usługę wykonujemy tanio, szybko i zawsze zgodnie z zaleceniami klienta, który na bieżąco może monitorować postępy prac oraz sugerować zmiany lub poprawki jeszcze przed zakończeniem projektu.

 

Poniżej możesz szczegółowo zapoznać się z wybranymi funkcjami naszych stron internetowych. 

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Strony www - Video - Foto - Grafika komputerowa

Copyright  2017 RysTom Studio - biuro@rystom.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone

V I D E O

F O T O

Grafika komputerowa

Strony internetowe