Projektowanie logo

 

Masz już firmę lub pomysł na rozpoczęcie działalności gospodarczej ale nie masz jeszcze pomysłu, jak ją wyróżnić oraz promować jakimś charakterystycznym znakiem firmowym (tzw. logo)? Pamiętaj, że kopiowanie cudzych pomysłów, to nie najlepsze rozwiązanie.

Lepiej nawiąż z nami kontakt. Przygotujemy dla ciebie kilka indywidualnych propozycji z motywem przewodnim podkreślających charakter twojej firmy. Po zatwierdzeniu wersji finalnej, otrzymasz plik w dowolnym formacie graficznym (jpg, tif, png, pdf, itp.) i w dowolnej rozdzielczości, który umożliwi umieszczenie logo na wizytówkach, banerach, papierze firmowym, gadżetach reklamowych itp.

Studio RysTom oferuje szeroką gamę usług w zakresie grafiki komputerowej i prezentacji multimedialnych, ale też redagowania i przepisywania tekstów oraz tworzenia arkuszy kalkulacyjnych i wykresów w MS Excel.

 

W trybie ekspresowym  rozpoznamy tekst (w języku polskim, angielskim, francuskim, włoskim) z faksu, skanu, zdjęcia czy pliku pdf i zapiszemy go w edytorze tekstu (np. MS Word). Konwertujemy też różnego rodzaju grafikę do formatu, który umożliwia łatwe wklejanie jej do pliku tekstowego lub prezentacji w Power Point.

 

Poniżej możesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Grafika wektorowa w Corel Draw

 

Osoby kończące kursy, studia, czy szkolenia decydują się często na umieszczanie w tekście prac końcowych ciekawej grafiki lub załączenie wielu dużych rysunków ze skomplikowanymi wykresami lub blokowymi strukturami organizacyjnymi. Podnosi to oczywiście walor estetyczny ich opracowania, ale popularne programy graficzne oraz narzędzia graficzne w edytorach tekstu nie zawsze pozwalają na łatwe i szybkie wykonanie takiej operacji.

Najlepszym rozwiązaniem jest więc wykonanie całej grafiki w technice wektorowej (np. Corel Draw), a potem wyeksportowanie jej do formatu pozwalającego na łatwe wklejanie ww. grafiki do dowolnego edytora tekstu (np. MS Word).

Projektowanie wizytówek i banerów

 

Istnienie wiele programów z gotowymi szablonami, które umożliwiają samodzielne projektowanie wizytówek i banerów reklamowych. Możesz więc zrobić to osobiście, ale lepiej zaoszczędzić trochę czasu i mieć jednocześnie nieszablonowe wizytówki, lub banery reklamowe - skorzystaj więc z naszego wsparcia.

Wykonamy dla ciebie kilka unikalnych projektów, z których wybierzesz wersję najbardziej odpowiadającą twoim oczekiwaniom, zarówno pod względem grafiki, jaki i kolorystyki oraz kroju czcionki.

Prezentacje w Power Point

 

Prezentacja multimedialna wykonana w Power Point to obecnie niezbędne oraz podstawowe narzędzie pracy każdego wykładowcy lub szkoleniowca,  który zamierza w ciekawy sposób pokazać firmę lub omówić dowolne zagadnienie, produkt, pomysł, procedurę postępowania  itp.

Bywa, że zebrałeś już wszystkie materiały potrzebne do prezentacji, ale wymagają one dodatkowej obróbki graficznej oraz odpowiedniego wkomponowania do poszczególnych slajdów. A ty nie masz na to czasu!

Jest na to rada - nawiąż z nami kontakt. Zrobimy to za ciebie w trybie ekspresowym, wzbogacając finalną prezentację o efektowne przejścia między slajdami oraz ciekawą animację wybranej grafiki.

Tworzenie, edycja i konwersja plików PDF

 

Informacje tekstowe i graficzne zapisane w formacie PDF, to bardzo dobre i powszechne rozwiązanie stosowane do przesyłania internetem różnego rodzaju publikacji, faktur, potwierdzeń, oświadczeń z podpisem itp.

Zdarzają się jednak sytuacje, że do otrzymanego pliku chciałbyś wprowadzić pewne zmiany lub korekty,  a standardowa wersja programu Adobe Acrobar Reader na to nie pozwala.

Nawiąż z nami kontakt. Wprowadzimy do twojego pliku niezbędne zmiany i korekty. Możemy też całą jego zawartość wyeksportować do edytora MS Word, a wyselekcjonowaną grafikę przekonwertować na inny format i zapisać w odrębnych plikach.

Grafika Komputerowa

Inne

 

Jak zapewne zauważyłeś, nasze Studio oferuje bardzo szeroką gamę usług edytorskich i multimedialnych opartych na najnowszej technice komputerowej.

Mogą one być wykonywane pojedynczo, ale możemy też użyć wszystkich ww. technik do wykonania dowolnego kompleksowego projektu multimedialnego lub do zredagowania rozbudowanego opracowania analitycznego, pracy magisterskiej, maturalnej itp. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, wykonujemy też dodatkowo specjalne arkusze kalkulacyjne oraz wykresy w MS Excel oraz tzw. zrzuty (zdjęcia) z monitora komputera, które są bardzo pomocne w tworzeniu prezentacji multimedialnych.

 

Tekst w pliku PDF

Tekst w MS Word

Strony www - Video - Foto - Grafika komputerowa

V I D E O

F O T O

Grafika komputerowa

Copyright  2017 RysTom Studio - biuro@rystom.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone

Strony internetowe