Czasowe ograniczenia w funkcjonowaniu AGAM

Spółka Atlantic Global Asset Management (AGAM) rozpoczęła realizację porozumienia z bankami centralnymi Niemiec, Polski, Kazachstanu i Ukrainy, zamierzającego do uzyskania licencji na działalność finansową w tych krajach. W związku z tym, w okresie od 25 maja do 12 czerwca 2017 roku nastąpi wydzielenie bazy danych dot. udziałowców z ww. krajów oraz wdrażanie nowego systemu do programu zarządzania osobistym gabinetem klientów. Ze względów technicznych, Departament programowania AGAM zawiesi tymczasowo niektóre funkcje gabinetów, a mianowicie:

• funkcja uzupełnienia i pobrania środków;

• funkcja zakupu portfeli;

• funkcja przelewów wewnętrznych między kontami.  

Uzyskiwany dochód wszystkich klientów będzie naliczany w zwykłym trybie zgodnie z warunkami, przewidzianymi dla ich portfeli. Funkcja przeglądania transakcji między kontami i naliczenie dochodu będą działać w zwykłym trybie.  
W dniu 12 czerwca br. podział bazy danych i modyfikacje gabinetów zostaną zakończone. Wszystkie funkcje w gabinetach klientów, pochodzących z krajów Niemcy, Kazachstan, Polska i Ukraina zaczną działać w zwykłym trybie. A mianowicie zostaną załączone funkcje:  
• funkcja zrealizowania przelewów wewnętrznych;
• funkcja zakupu portfeli;
• funkcja uzupełnienia konta i pobrania środków poprzez systemy płatnicze;
• funkcja uzupełnienia i pobrania środków poprzez przelew bankowy.
W celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji o aktualnościach  i rozwoju samej Spółki  prosimy o obejrzenie konferencji Prezesa Spółki  Atlantic Global Asset Management - Antonino Vieira Robalo.

 

> Zapis konferencji Prezesa Spółki  AGAM - Antonino Vieira Robalo.

 

 

 

 

 

26 maja 2017

<< POWRÓT

NAWIĄŻ KONTAKT

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Nie wiesz jak zacząć zarabiać w

Questra World

AGAM

Nawiąż kontakt !!! Pomogę ci.

Strony www - Video - Foto - Grafika komputerowa

Copyright  2017 RysTom Studio - biuro@rystom.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone

V I D E O

F O T O

Grafika komputerowa

Strony internetowe